Як гугл буде лікувати?

Серпень 31, 2020 0
може-гугл-буде-лікувати-1200x675.jpg
Ми дуже часто чуємо питання : «Що саме входить у консультацію лікаря❓».
👩‍⚕️Нам би хотілось висвітлити Вам, наскільки важливо відвідувати лікаря, головне вчасно, та, що відбувається під час консультації?
👆Річ у тім, що хвороба дуже тривалий час може розвиватись в організмі без значних проявів, особливо це стосується ХРОНІЧНИХ ХВОРОБ, гематологічних, онкологічних, терапевтичних, неврологічних, кардіологічних…
💪Ми маємо адаптивні механізми – ті, що сприяють адаптації (звикання організму) до поступових змін.
🤧Коли ці механізми адаптації закінчуються і в організмі людини немає сил для боротьби, хвороба проявляє себе в повному обсязі…На превеликий жаль, запізно…
Сучасна медицина направлена на профілактику хвороб та своєчасне лікування!
👩‍⚕️Потрапляючи до лікаря Ви отримуєте:
✅Живу бесіду з лікарем, який детально розпитує Вас по багатьох симптомах Вашого захворювання, на які Ви можете не звертати уваги…які Вам здаються не такими важливими.
✅Повноцінний огляд. Лікар оглядає шкірні покриви, бо специфіка ураження шкіри важлива не тільки для діагностики дерматологічних захворювань, а може бути ранніми ознаками гематологічних🩸, онкологічних хвороб та багатьох інших!
✅ Лікар проводить аускультацію серця та легень🩺, пальпацію внутрішніх органів. Ці практичні уміння лікарі вдосконалюють все своє життя і дуже тонко відчувають своїми руками зміни в організмі, ще до проведення УЗД або КТ.
✅Лікар детально аналізує всі Ваші обстеження та аналізи та зі сукупності окремих показників, в процесі опрацювання інформації, вимальовується картина саме Вашої проблеми.
✅Лікар у живій бесіді відповідає на всі питання, які Вас цікавлять, у доступній формі, пояснює значення складних для розуміння медичних термінів.
✅Ми зустрічаємось з випадками зляканого пацієнта, який прочитав багато всього в інтернеті, не розуміючи остаточно, на скільки серйозна проблема, нервує та хвилюється. До візиту до лікаря!
👩‍💻👨‍💻Обізнаність – це дуже добре. Це завжди сприймається позитивно, коли Ви вивчаєте інформацію та вдосконалюєтесь кожного дня.
⌛️Але, закликаємо Вас, звертатись до лікарів, як можна раніше!
✅Ми за своєчасне лікування та профілактику.
🩺Здоров’я – це скарб. Не втрачаймо його!
⁉️⁉️Чи зможе гугл лікувати? Поговорити з Вами…заспокоїти та призначити лікування?
👆👆👆Звертайтесь, за більш детальною інформацією у Doctor Smart! м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 56.
⏱⏰Працюємо з 9.00-20.00 (Пнд-Сб).
📱📲☎️Телефонуйте +38-097-215-55-00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
МИ МОЖЕМО, МИ ПОТУРБУЄМОСЯ

МИ МОЖЕМО, МИ ПОТУРБУЄМОСЯ
097-215-55-00


Online підтримка

Зв’яжіться з нами, якщо Вам потрібна медична допомога, і ми швидко відповімо та надамо необхідну підтримку.
© 2006-2018 Smart Clinic, developed and supported – LOMI. Brand Marketing.© 2018 Smart Clinic, developed and supported – LOMI. Brand Marketing.