ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС НИЗЬКИЙ ГЕМОГЛОБІН, АБО ЦЕ НАЗИВАЄТЬСЯ АНЕМІЯ ?

Травень 13, 2019 0
59079117_715017178935961_6218085400099946496_n.jpg

У МЕНЕ НИЗЬКИЙ ГЕМОГЛОБІН !

Анемія – це захворювання крові, при якому знижується рівень гемоглобіну і/або еритроцитів, в яких власне і міститься гемоглобін, транспортуючий кисень з Ваших легень по всіх органах та тканинах організму. У здорової людини рівень гемоглобіну складає 120-140 г/л – у жінок і 140-170 г/л у чоловіків.

Кисень дозволяє нам виконувати всі наші повсякденні справи, жити. Саме тому анемія знижує нашу енергію, послаблює нас, перешкоджає диханню і концентрації, посилює серцебиття.

💉💉💉 Якщо не лікувати анемію (понижений гемоглобін), можуть бути важкі наслідки для Вашого здоров’я, а у запущених випадках може призвести до смерті.
Але анемії можуть мати різні причини, і це означає, що є різні типи анемії, тому вживання печінки, буряка, граната, пити препарати заліза може допомогти тільки при одному типі анемії – залізодефіцитній.

Розповімо випадок з нашої практики.

Нещодавно до нас в клініку двічі на тиждень телефонувала родичка пацієнта, якому є 70 років і в якого на початках було виявлено знижений до 90 г/л гемоглобін.

Пацієнт відмовлявся від консультації гематолога та подальшого обстеження. Родичка лікувала його беручи інформацію з інтернету, покращання не було. Час від часу запитувала, що ще такого призначити.

Наша відповідь була такою: поки ми знаємо з розмови тільки один показник 90 г/л -гемоглобін, ми не можемо по телефону дати вірне призначення. Лишень тоді, коли гемоглобін знизився до 51 г/л, показники заліза крові та феритину (майже 700 мкг/л; (дуже високий , після не контрольованого вживання препаратів заліза, такий показник може призвести до гемосидерозу з важкими наслідками), а стан хворого різко погіршився, родичі вирішили, що їхнє лікування Гуглом неефективне і вирішили, що очевидно у хворого рак. Проте на всяк випадок зателефонували нам.

Наша відповідь була жорсткою:

«Можливо, все не так страшно, а Ваша відмова від консультації фахівця може призвести до смерті хворого». Це змінило розуміння родичів і вони викликали нашого гематолога Кароля Юрія Степановича, який діагностовував фолієво-дефіцитну анемію. Було призначене коректне лікування і на даний час хворий почувається добре.

Бажаємо Всім бути здоровими і профілактично спілкуватись з кваліфікованими лікарями!

 

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
МИ МОЖЕМО, МИ ПОТУРБУЄМОСЯ

МИ МОЖЕМО, МИ ПОТУРБУЄМОСЯ
097-215-55-00


Online підтримка

Зв’яжіться з нами, якщо Вам потрібна медична допомога, і ми швидко відповімо та надамо необхідну підтримку.
© 2006-2018 Smart Clinic, developed and supported – LOMI. Brand Marketing.© 2018 Smart Clinic, developed and supported – LOMI. Brand Marketing.