Небезпечна вітряна віспа

Жовтень 7, 2020 0
IMG_20201007_152525-1200x900.jpg
🦠🧬Вірус викликає серйозні ускладнення!
💉💉💉Вакцина – Варілрикс захистить!
😷🤧Вірус потрапляє до огранізму, зазвичай, повітряно-крапельним шляхом (при вдиханні повітря з вірусними частинками). Але, у пухирцях також знаходиться вірус, тож інфікуватись можна і вдихаючі вірус зі змісту пухирців. ❗️Хворіють як діти, так і дорослі, але дорослі – переносять захворювання значно важче та з багатьма ускладненнями ( врусною пневмонією), найбільш грізне ускладнення.
Вірус вражає нервові закінчення та може перебувати в них «у сплячому» ( неактивному) стані протягом багатьох років… При зниженні імунітету, особливо у літніх людей, вірус може повертатись у вигляді оперізуючого лишаю . Це враження шкіри з пухирною висипкою за ходом вражених нервів. Захворювання супроводжується різким, дуже інтенсивним болем , сверблячкою, інтоксикацією.
👆👆👆Таким чином, вірус вітряної віспи, не такий «безпечний», як просто «дитяча інфекція» . Через багато років він дає про себе знати.
🧐👩‍🔬🧑‍🔬🧑‍💼Вчені виявили, що серед вакцинованих осіб від вітряної віспи ризик виникнення оперізуючого лишаю значно знижується.
👆👆За інформацією останніх досліджень, вакцинація від вітряної віспи знижує ризик виникнення інсульту.
ВАКЦИНАЦІЯ від вітряної віспи – це не тільки захист від інфекції, а захист від страшного та інвалідизуючого захворювання, такого як інсульт.
Якщо Ви у дитинстві перехворіли на вітряну віспу, це не гарантує довічний захист, адже антитіла захищають протягом 7-10 років. Це означає, що людина може перехворіти ще раз.
👉👉Особливо важливо вакцинуватись до планування вагітності. Адже, інфікування під час вагітності може призвести до ускладнення перебігу вагітності, переривання або, навіть, розвитку вад у плода, особливо на ранньому терміну вагітності.
📍📍📍Екстренна імунопрофілактика- (екстренна вакцинація) в перші 96 годин від контакту з хворим вакцинація є високоефективною та дозволяє запобігти захворюванню.
🔬🩸При необхідності, Ви можете здати в лабораторії аналіз на наявність антитіл до захворювання, якщо сумніваєтесь, чи захищені Ви від вітряної віспи!
✅✅✅Надійний спосіб захисту від вітряної віспи та розвитку ускладнень – вакцинація.
💉Вакцина- Варілрикс – країна – виробник – Бельгія.
Доведено безпечна та ефективна!
🩺Нагадуємо, що перед вакцинацію лікар-терапевт, сімейний лікар – Радан Вікторія Геннадіївна, проводить повноцінний огляд, надає всі необхідні рекомендації!
😎І сьогодні наш лікар – отримала дозу Вакцини!
☎️В наявності, телефонуйте, +38-097-215-55-00.
🏥Будь ласка, звертайтесь, за більш детальною інформацією у Doctor Smart!
м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 56.
🔍Чи була ця інформація корисною?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
МИ МОЖЕМО, МИ ПОТУРБУЄМОСЯ

МИ МОЖЕМО, МИ ПОТУРБУЄМОСЯ
097-215-55-00


Online підтримка

Зв’яжіться з нами, якщо Вам потрібна медична допомога, і ми швидко відповімо та надамо необхідну підтримку.
© 2006-2018 Smart Clinic, developed and supported – LOMI. Brand Marketing.© 2018 Smart Clinic, developed and supported – LOMI. Brand Marketing.