Наші лікарі


Лікар-гематолог, гематоонколог Кароль Юрій Степанович

Юрій Степанович – Лікар-гематолог клініки гематології “Доктор Смарт”. Закінчив Львівський державний медичний інститут у 1992 році з відзнакою.

Навчаючись в інституті, брав активну участь у студентських наукових гуртках на кафедрах нормальної фізіології, хірургії, внутрішніх хвороб, неодноразово виступав з доповідями на студентських конференціях.

У 1992-1994 роках навчався у клінічній ординатурі за спеціальністю «Гематологія» при Львівському Інституті патології крові. У 1994-2000 рр. працював у цьому ж НДІ. У 1996-1998 рр. був стипендіантом Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Був Головою Ради молодих вчених НДІ та членом Вченої Ради інституту.

Кандидат медичних наук (1998 р.), старший науковий співробітник. Від 2000 року працює на посаді лікаря-гематолога КНП «5-а міська клінічна лікарня м.Львова». Основний профіль його лікувальної роботи – гематологія та онкогематологія (анемії, тромбоцитопенії, тромбоцитопатії, лейкемії, лімфоми, мієломи тощо). Сертифікований на українських та міжнародних наукових симпозіумах та з’їздах, присвячених найсучаснішим схемам діагностики, лікування та профілактики гематологічних хвороб (Київ, 1998; Люблін, 1998; Рим, 2003; Софія, 2008; Стокгольм, 2013; Мілан, 2015; Копенгаген, 2016; Париж, 2017; Хайдарабад (Індія), 2017; Анкара, 2017; Амстердам, 2019).Впродовж багатьох років є багаторічним Членом Європейської асоціації гематологів (EHA), кожного року проходить навчання в різних європейських країнах у межах асоціації. Часто бере участь в онлайн-консиліумах з лікарями з Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Туреччини, Нідерландів. Нагороджений почесною грамотою управління охорони здоров’я Львівської міської ради (2010 р.), почесною грамотою департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації (2014 р.).

Кароль Ю.С. – автор та співавтор 130 наукових праць, опублікованих у вітчизняних та іноземних виданнях. У 2018 році нагороджений орденом «Єдність і слава» та почесною грамотою Першого президента України Леоніда Кравчука. Громадянська позиція Кароля Ю.С. – бути потрібним людям.

Лікар- невропатолог вищої категорії. Федак Ліля Миколаївна

У 1998 році закінчила Львівський державний медичний університет.

В 2011р отримала сертифікат спеціаліста функціональної діагностики.

Сертифікована Головним управлінням охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації про проходження школи-тренінгу по діагностиці та лікуванню хвороби Паркінсона.

Пройшла навчальні тренінги по темах: Травми головного та спинного мозку; протокольний підхід щодо надання медичної допомоги хворим на неврологічні захворювання; актуальні питання неврології, діагностика та лікування інфекційнихта інфекційно-алергічних захворювань нервової системи; імуноглобулінотерапія в неврології; лікування та профілактикакогнітивних порушень; сучасні методи лікування тунельних полінейропатій; діагностичний пошук в неврології;діагностичні та фармакотерапевтичні стратегії в лікуванні неврологічних захворювань.

Була учасником навчальної програми « Українська неврологічна школа: біль та тривога».

Проходила навчання в школі об’єктивної неврології, сертифікована по темах: Мозок та діабет; Діагностика ,менеджмент та реабілітація пацієнтів із голово –кружінням; Розсіяний склероз: діагностика та лікування.

Проходила навчання в European Academy of Neurology в 2019р, в European Academy of Epilepsiya 2017р.

Проходила навчання в European CME-CPD Academy по темі: Actual Problens in the practice of the cardiologist andfamily doctor.
Брала участь у майстер-класах Всеукраїнської школи неврологів із міжнародною участю.

Отримала сертифікат Всеукраїнської Асоціації неврології та рефлексотерапії для проведення блокад при болях в спині.

Значну частину часу займається вдосконаленням лікування неврологічних ускладнень у пацієнтів з гематологічноюта онкологічною патологією.

Має друковані роботи: « Застосування рекомбінантного активованого фактора 7 (Novoseven) у хворого з ідіопатичною тромбоцитопенічною пурпурою, ускладненою субарахноїдально-паренхіматозним крововиливом»( Лікарська справа №7, 2004р). «Клопідогрель: антитромбоцитарна терапія при атеротромбозі» (Ліки України №2, 2012р)

У 2019р взяла участь у роботі 24-го Світового конгресу по неврології в Об’єднаних Арабських Еміратах, сертифікат CME/CPD.Дитячий гематолог Дорош Ольга Ігорівна

Навчалась на педіатричному факультеті Львівського державного медичного інституту.
Інтернатура з педіатрії, 2-а міська лікарня.м. Львів (1991)
Лікар-педіатр, 1-а міська клінічна лікарня, поліклініка № 1, м. Львів.
Лікар—педіатр приймального відділення та дитячий гематолог Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру, м. Львів, від 1993 року. Неодноразово проходила стажування в різних клініках світу:«ОхМатДит», м. Київ, питання сепарації крові.
Robert–Rosle Klinik, Berlin, Німеччина, питання сепарації крові.
Університетська клініка м. Фрайбурга, Німеччина «Сучасні діагностичні та терапевтичні аспекти у галузі дитячої онкогематології».
Польсько-Американський інститут педіатрії, м.Краків «Сучасні діагностичні та терапевтичні аспекти у галузі дитячої онкогематології».
в клініках онкогематології м.Варшава, м.Познань та клініці онкогематології дорослих м. Краків, Польща.
у клініці св.Анни (Відень, Австрія) «Трансплантація кісткового мозку та стовбурових клітин у дітей та підлітків»

Кандидат медичних наук (2006 р.).
Була науковим співробітником відділу дитячої гематології» у Державній установі «Інститут патології крові і трансфузійної медицини НАМН України». Співвиконавець науково-дослідних робіт.
Має винаходи:

 • Сформульовала алгоритм прогнозування рецидиву гострої лімфобластної лейкемії у дітей при застосуванні програмної терапії ГЛЛ-ДГЛУ 93/95 і отримано свідоцтво на рац­про­позицію №1808 від 22 червня.
 • патент на корисну модель «Спосіб імунологічного моніторингу активності неопластичного процесу при гострій лімфобластній лейкемії у дітей» № 57540. Зареєстровано в Державному реєстрі патентів України на корисні моделі 10.03.2011 р.
 • патент на корисну модель «Спосіб оцінки стану мікробіоценозу кишечника у дітей з гострою лімфобластною лейкемією, які перебувають у пізніх термінах довготривалої ремісії», №71988.

Член робочої групи по створенню клінічних настанов та уніфікованих протоколів.
Активний учасник і доповідач на науково-практичних конференціях міжнародного та місцевого рівнів.
Здійснює курацію хворих у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії КНП ЛОР ЗУСДМЦ
Надає консультації на чергуваннях Медицини катастроф.
Постійно вдосконалює свій професійний рівень, проходить навчальні курси та тематичне удосконалення BMJ Learning (Медичний журнал Великобританії): WebMD Global Medscape Education
Куратор циклу «Невідкладні стани у педіатрії» лікарів-інтернів різних спеціальностей на кафедрі педіатрії і неонатології ФПДО.
Автор понад 100 публікацій у фахових виданнях (orcid.org/0000-0002-5919-9371 Scopus Author ID: 23027201900)

Лікар-гематолог Лозинський Ростислав Юрійович

Кандидат медичних наук зі спеціальності гематологія та трансфузіологія; лікар-гематолог, лікар-терапевт.
У 2008 році закінчив із відзнакою Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. Проходив інтернатуру за спеціальністю «внутрішня медицина». Впродовж понад 8 років працював в Інституті патології крові та трансфузійної медицини, де займався дослідженням злоякісних захворювань крові та стаціонарним лікуванням пацієнтів. У 2016 році захистив кандидатську дисертацію з медицини, присвячену хронічним мієлоїдним захворюванням. Автор 42 наукових робіт, 2 патентів. Двічі преміювався грантом Європейської гематологічної асоціації. Виступав з науковими доповідями в галузях гематології та гастроентерології в Лондоні, Відні, Берліні, Мілані, Сінгапурі. З 2017 по 2019 р.р. викладав на кафедрі внутрішньої медицини англомовним студентам медичного університету та працював лікарем-терапевтом і гематологом на базі Львівської обласної клінічної лікарні. Активно брав участь в клінічних дослідженнях нових препаратів для лікування запальних захворювань товстої кишки. Стажувався в Інституті дослідження лейкемії (Барселона, Іспанія), клініках Німеччини та Польщі. Вільно володіє англійською (сертифікат TOEFL iBT advanced – C1), німецькою (сертифікат Goethe Institut – B2) та польською мовами.Лікар кардіолог – Боднар Анна Володимирівна

“ Я завжди практикую комлексний, цілісний та індивідуальних підхід до кожного пацієнта, чим забезпечую найкращий результат лікування.”  лікар- кардіолог, член Всеукраїнської Асоціації з Невідкладної Кардіології

   Чому Я:

 • 13 років роботи у сфері “ Невідкладна Кардіологія”;
 • великий досвід у лікуванні пацієнтів з різноманітною терапевтичною патологією ( цукровим діабетом, захворюваннями нирок, легень, шлунково-кишкового тракту та інш.);
 • знання особливостей лікування гематологічних пацієнтів з наявною серцево-судинною патологією.

 Освіта:

  • Львівська Академічна Гімназія;
  • Львівський Національний медичний університет ім.Д.Галицького;
  • інтернатура у Тернопільському державному медичному університеті ім.І.Я.Горбачевського;
  • спеціалізація з Кардіології у Ужгородському Національному університеті;
  • щорічне удосконалення на різноманітних конгресах та конференціях методик діагностики та лікування, тренінгах психологічної підтримки пацієнтів.
Лікар-терапевт Радан Вікторія Геннадіївна

Лікар- Радан Вікторія Геннадіївна, терапевт,сімейний лікар, спеціаліст.

Освіта: ДЗ « Дніпропетровська медична академія МОЗ України» закінчення-2016 рік.

Інтернатура: «Запорізький державний медичний університет» на базі Університетської клініки 2016-2018рр. Отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за напрямом внутрішні хвороби.

Практична діяльність – ведення стаціонарних та амбулаторних хворих терапевтичного профілю з 2018 року. Активно приймає участь у міжнародних та всеукраїнських семінарах та симпозіумах терапевтичного напряму.

Конгрес “Людина та ліки” – Дніпро, 2018 рік.

“Практичні аспекти ведення та лікуання хворих на туберозний склероз”, м. Львів, 2019 рік.

«Сучасні підходи до терапії та медичної реабілітації хворих із внутрішньою і професійною патологією» м. Запоріжжя, 2018 рік, «Мистецтво лікування”, м. Дніпро, 2018 рік.

«Всеукраїнський міждисциплінарний симпозіум PainControl мистецтво контролювати біль», м. Запоріжжя, 2019 рік.

Вважаю, що найголовніший напрямок у медицині – профілактичний. Захворювання та їх наслідки значно легше попередити, ніж лікувати.

Протидій хворобі спочатку; пізно думати про ліки, коли хвороба вкорінилася від тривалого зволікання.

Проводить вакцинацію дорослого населення. Постійно вдосконалює свої практичні та теоретичні навички з вакцинації.
23.05.2020-“PedSMART. Максимально просто про складну вакцинацію”.

21.06.2020-Брала участь у роботі фахової школи з міжнародною акредитацією ACCME PedSMART вакцинація -рівень ADVANCED (вибрані питання вакцинації для досвідчених).Лікар-гематолог Крячок Ірина Анатоліївна

Крячок Ірина Анатоліївна – фахівець міжнародного класу (неодноразове стажування в різних клініках світу – Німеччина, Швейцарія, Італія тощо), доктор медичних наук, професор. Завідувачка відділу консервативних методів лікування НІР МОЗ України (м.Київ). Є автором понад 300 наукових робіт (з них 50 – у провідних закордонних виданнях). Автор 3 монографій та 12 патентів на винахід. І.А Крячок на сьогодні є членом Європейської гематологічної асоціації та Європейської групи з питань трансплантації кісткового мозку, Європейської спілки з медичної онкології (ESMO), Американської асоціації гематологів, представником України ESMO.

Бере участь у, в основному, в якості доповідача на щорічних українських та міжнародних конференціях.

Нагороди Ірини Анатоліївни: Орден святої Варвари; Подяка всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями» за плідну співпрацю, вагомий внесок у боротьбу із злоякісними новоутвореннями та допомогу хворим; Сертифікат компетентності в лімфомах про завершення курсу при Ульмському університеті спільно з Европейською школою онкологів.

Лікар-уролог Кузьменко Олександр Євгенович

 Кузьменко Олександр Євгенович – лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії. Має великий досвід (24 роки) практичної урологічної діяльності. Застосовує новітні методи обстеження та лікування згідно міжнародних протоколів. Лікар-уролог клініки гематології “Доктор Смарт”.
Народився у 1972 році у місті Львів. Закінчив лікувальний факультет Вінницького державного медичного університету ім. М.І.Пирогова у 1996 році. Пройшов інтернатуру з урології на базі Львівської обласної клінічної лікарні.
Тривалий час працює в урологічному відділенні 5-ї міської комунальної лікарні м.Львова.
Член спілки онкоурологів України з 2013 року (№ сертифікату №00387).
В грудні 2013 року пройшов спеціалізацію та отримав сертифікат про присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю ультразвукова діагностика.Лікар-гематоцитоморфолог, лікар вищої категорії Савенко Валентина Степанівна

керівник клініки
МИ МОЖЕМО, МИ ПОТУРБУЄМОСЯ

МИ МОЖЕМО, МИ ПОТУРБУЄМОСЯ
097-215-55-00


Online підтримка

Зв’яжіться з нами, якщо Вам потрібна медична допомога, і ми швидко відповімо та надамо необхідну підтримку.
© 2006-2018 Smart Clinic, developed and supported – LOMI. Brand Marketing.© 2018 Smart Clinic, developed and supported – LOMI. Brand Marketing.